Kursy online

zajęcia online via Skype z nauczycielem

Nowoczesne zajęcia angielskiego online! Nie musisz się nigdzie wybierać - wystarczy włączyć komputer, założyć słuchawki i lektor jest u Ciebie w domu!

 

(nie trzeba mu nawet robić herbaty! :) 

Kursy z języka angielskiego online

angielski korepetycje skypeObecnie znajomość języka angielskiego w życiu prywatnym i zawodowym jest coraz częściej koniecznością. Kandydatów na pracowników obowiązuje znajomość Business English na poziomie, jaki oczekuje pracodawca. Dla marzących o wczasach zagranicą przydatny jest angielski komunikatywny, natomiast uczniowie i studenci muszą wykazać się wiedzą, wystarczającą do zaliczania testów czy egzaminów. Język angielski zdominował branżę rozrywkową, kinematograficzną, naukową czy gamingową, dlatego wcześniej czy później każdy spotka się z obco brzmiącymi zwrotami. Aby nieznajomość języka nie była barierą zwłaszcza w świecie online, warto zainwestować w swój rozwój lingwistyczny. Wiedza szkolna czy akademicka to jedynie podstawa, która nie wystarczy ambitnym osobom, marzącym o awansie zawodowym, wyjeździe zagranicznym czy znajomości języka na poziomie "angielski biznesowy".

Aby móc poszczycić się taką umiejętnością w swoim CV, sprawdź nasze kursy z języka angielskiego. Co nas wyróżnia? Nowoczesna, komfortowo i szanująca Twój czas nauka zdalna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz korzyściami, jakie płyną ze szkolenia prowadzonego przez Skype.

Na czym to polega?

Kursy z języka angielskiego oraz korepetycje prowadzone są przez doświadczonych i certyfikowanych lektorów, także native speakerów.. Jeżeli chcesz zostać naszym kursantem, bądź gotowy na pełną wyzwań, efektywną, a zarazem niezwykle nowoczesną formę nauki przez Skype. Wychodzimy poza schematy i przekonujemy, że sama wiedza książkowa nie wystarczy do swobodnego komunikowania się, zwłaszcza w zakresie Business English. Podręczniki czy czasopisma są jedynie częścią naszego szkolenia, które udowadnia wyższość praktyki nad teorią. W dodatku nie musisz martwić się o samodzielną organizację materiałów dydaktycznych —wszystkie potrzebne prospekty wysyłane są przed lub w trakcie zajęć via Dropbox, mailem lub jeszcze inną techniką, w formie pdf-ów, MP3, linków do filmików video itp.

Dlaczego zatem nauka przez Skype jest skuteczna?

  • pomaga na praktyczne ćwiczenie umiejętności
  • pozwala "osłuchać się" z językiem, akcentem
  • umożliwia zdobycie umiejętności posługiwania się językiem w konkretnej dziedzinie / branży (Business English dla pracowników medycznych, hotelarzy, zatrudnionych w gastronomii)

Angielski użytkowy i angielski biznesowy — zalety nauki na Skype

Kursy z języka angielskiego organizowane z pośrednictwem Skype mają wiele zalet. Zauważają je również osoby, które do tej pory wybierały korepetycje stacjonarne. Angielski uczony na zasadzie face to face ma swoje zalety, jednak nauka online:

  • oszczędza czas, który musiałbyś poświęcić na dojazdy i spotkania z lektorem,
  • umożliwia naukę z każdego miejsca na ziemi, gdzie funkcjonuje łączność internetowa,

Kursy z języka angielskiego online — dla kogo?

Kursy z języka angielskiego organizujemy dla:

  • pracowników firm (angielski biznesowy i branżowy),
  • dla dorosłych, którzy we własnym zakresie chcą rozszerzyć kompetencje językowe
  • dla młodzieży przygotowującej się do egzaminów
  • dla dzieci.

business english kurs onlineDla każdej z grup opracowujemy indywidualny program szkoleniowy, dopasowany do wieku oraz umiejętności. Korepetycje mają na celu uzupełnienie ewentualnych braków, a w przypadku najmłodszych służą także rodzicom. Mogą oni bez trudu monitorować postępy w edukacji swoich pociech, ponieważ platforma online umożliwia im regularny wgląd do raportów postępów i zrealizowanych prac.

Bez względu na to czy potrzebne Ci korepetycje, szkolenie z zakresu Business English czy kurs indywidualny, zapraszamy do kontaktu z nami. Polecimy kursy z języka angielskiego stworzone dla Twoich potrzeb, które szybko i skutecznie pomogą Ci osiągnąć cele prywatne lub zawodowe.

CE@nline – zajęcia zdalne za pomocą skype, które można kontynuować z każdego miejsca na ziemi, gdzie funkcjonuje łączność internetowa. Zajęcia o dogodnej porze z własnego mieszkania z profesjonalnym lektorem lub konwersacje z native speakerami. Wszystkie potrzebne materiały wysyłane są przed lub w trakcie zajęć via Dropbox lub mailem lub jeszcze inną techniką, w formie pdf-ów, MP3, linków do filmików video itp. 

Kontakt: 

Skype:  get.better2 (ela wis) 

Lub telefonicznie 

Wymagania sprzętowe: łącze internetowe umożliwiające połączenie, aplikacja skype, słuchawki lub dobry głośnik

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and conditions.

Comments