Jak uczymy

 

 

 Nowocześnie, komunikatywnie, multimedialnie, skutecznie

 

 ale przede wszystkim z pasją 

 

Zajęcia prowadzone są przez wykształconą, doświadczoną kadrę lektorów. Oprócz wiedzy językowej nasi lektorzy posiadają szeroką wiedzę o kulturze krajów, których języka nauczają. 

Klasyczne zajęcia opierają się na sprawdzonych podręcznikach – z języka angielskiego preferujemy podręczniki Oxford University Press, do nauki innych języków wybieramy wiodące na rynku marki. Dodatkowo nasi lektorzy uzupełniają materiały podręcznikowe własnymi ciekawymi materiałami, co powoduje, że zajęcia są z jednej strony systematyczne i uporządkowane, a z drugiej – ciekawe i dostosowane do klienta. 

Naszym celem nadrzędnym i filozofią jest uczenie praktycznego posługiwania się językiem, stąd dokładamy wszelkich starań, by kursant już od pierwszych zajęć jak najwięcej potrafił powiedzieć w nauczanym języku, a na każdym niemal etapie potrafił to, co już umie, wykorzystać - podróżując, prowadząc konwersacje biznesowe, przyjmując gości z zagranicy itp. 

Poza standardowymi kursami nasze Centrum oferuje szereg kursów ukierunkowanych na osiąganie pełnej biegłości językowe dla ludzi biznesu. Prowadzimy kursy dla hotelarzy i pracowników branży gastronomicznej (kelnerzy), kursy biznesowe dla logistyki, zaopatrzeniowców, dystrybutorów, dyspozytorów itp., kursy dla pracowników medycznych (lekarze, pielęgniarki, opieka nad ludźmi starszymi i dziećmi). W naszej ofercie znajdują się również kursy pisania CV, listów motywacyjnych, oraz przygotowujące do rozmowy z przyszłym pracodawcą we wszystkich nauczanych przez nas językach.(więcej informacji w zakładce KURSY BIZNESOWE

Ważnym elementem naszej działalności są zajęcia dla dzieci – również z dużym naciskiem na naukę mówienia już od początku kursu, stąd współpraca z native speaker’ami. Zaś by zapewnić dobrą motywację do nauki oraz umożliwić rodzicom monitorowanie postępów ich pociech, dzielimy rok na 3 semestry (1 semestr – od września do Bożego Narodzenia, 2 semestr - do Wielkanocy, 3 semestr -do końca czerwca). Pod koniec każdego semestru rodzice otrzymują pełny Raport Postępów swoich dzieci wraz z pracami, które w danym semestrze powstały z udziałem dzieci. 

Każdy rok zajęć kończy się egzaminem, którego zaliczenie (w co najmniej 60%) pozwala na otrzymanie zaświadczenia o ukończeniu danego poziomu kursu z dokładnym opisem kursu. 

Czasopisma W naszych szkołach wykorzystujemy w pracy różne czasopisma obcojęzyczne, które udostępniamy naszym kursantom, również wypożyczając do domu (więcej w zakładce BIBLIOTEKA).