Korepetycje angielskiego

Korepetycje z angielskiego online — Bielsko Biała i cała Polska

Obecnie angielski wykładany jest na wiele sposobów. Szkoły i ośrodki kursowe prześcigają się w proponowaniu nowych metod, których celem jest szybka i efektywna nauka języka. Jednak to właśnie korepetycje online cieszą się obecnie rosnącym zainteresowaniem.

korepetycje angielskiego bielsko-białaCE@nline to zajęcia zdalne, które organizujemy za pośrednictwem Skype. Dzięki korzystaniu z tego komunikatora, jesteśmy w stanie uczyć osoby zamieszkałe w całej Polsce — od Bielsko- Białej po Suwałki. Mało tego — korepetycje odbywają się nawet wtedy, gdy przebywasz za granicą, wystarczy, abyś posiadał:

 • łączność internetową,
 • aplikację Skype,
 • słuchawki lub dobry głośnik.

Angielski zdalnie — dla kogo?

Jeżeli Twoim celem jest nadrobienie braków, uzupełnienie słownictwa branżowego, nabycie umiejętności płynnej komunikacji w języku obcym, nasze korepetycje z angielskiego pomogą Ci w ich osiągnięciu.

Kursy skierowane są do osób, które:

 • chcą przygotować się do egzaminów
 • zwiększyć swoje szanse na rynku pracy
 • planują wyjazd za granicę — zarobkowo lub rekreacyjnie
 • chcą oszczędzać czas
 • chcą szybko i skutecznie nauczyć się języka w stopniu komunikatywnym, nie tylko w teorii, ale zwłaszcza w praktyce

Z naszych korepetycji i szkoleń korzystają nie tylko dorośli, ale także dzieci. To doskonała okazja dla rodziców, aby mieć bieżący wgląd do przebiegu zajęć oraz postępów nauki. Nie byłoby to możliwe w szkołach stacjonarnych.

Angielski z profesjonalnym lektorem i konwersacje z native speakerami to szansa na osiągnięcie celów prywatnych oraz zawodowych i poczucie dobrze wykorzystanego czasu.

Jak wyglądają internetowe korepetycje z angielskiego?

Nauka angielskiego za pośrednictwem Internetu cieszy się coraz większą popularnością. Możemy spodziewać się, że w przyszłości całkowicie zdeklasuje kursy stacjonarne. Organizacja zajęć wymaga skrupulatności i zaangażowania obydwu stron, dlatego decydując się na korepetycje z angielskiego w naszej firmie, zyskujesz:

 • dostęp do wszystkich potrzebnych materiałów — wysyłane są przed lub w trakcie zajęć via Dropbox lub mailem lub jeszcze inną techniką, w formie pdf-ów, MP3, linków do filmików video itp.
 • indywidualne podejście do Twoich potrzeb, ponieważ w przeciwieństwie do nauki grupowej, u nas lektor dopasowuje rytm pracy do konkretnych oczekiwań,
 • możliwość wybrania szkolenia, które optymalnie odpowie na Twoje oczekiwania — jeżeli interesuje Cię Business English lub konkretna branża, nie musisz uczyć się z podręcznika przeznaczonego dla maturzystów itp. Zdobywasz tylko potrzebną wiedzę.

Zapraszamy do kontaktu z nami i rozmowy. Doradzimy najlepsze korepetycje z angielskiego dostępne w mieście Bielsko- Biała i zdalnie, wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.