Kurs angielskiego dla dorosłych

Kurs języka angielskiego dla dorosłych

kurs języka angielskiegoKorzystając z dobrodziejstw ery elektronicznej, która została zdominowana przez smartfony, tablety i laptopy, nie sposób nie docenić e-learningu. Językowe kursy dla dorosłych coraz częściej przestają być kojarzone wyłącznie z salami wykładowymi i nauką stacjonarną, a otwierają się na nowoczesne platformy wirtualne. Kursy angielskiego online cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które:

  • chcą uczyć się szybko i efektywnie, aby zdobywać kolejne poziomy zaawansowania,
  • planują wyjazd do pracy za granicę,
  • chcą podróżować i porozumiewać się bez barier,
  • chcą oszczędzać czas
  • doceniają korzyści, jakie płyną z nauki zdalnej (nauka z dowolnego miejsca na świecie, praca we własnym tempie, przyjazna atmosfera, możliwość dopasowania kursu do konkretnych oczekiwań)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, organizujemy kurs języka angielskiego dla dorosłych, który pomaga w przyswojeniu nowej wiedzy i niezwykle ważnych ćwiczeniach praktycznych. Kładziemy nacisk na naukę teoretyczną oraz konwersacje z native speakerami. To połączenie, które sprawia, że kursy angielskiego dostarczają umiejętności niezbędnych do swobodnej komunikacji na każdym poziomie zaawansowania.

Zdalne kursy angielskiego — wygodnie i skutecznie

kurs języka angielskiego dla dorosłych bielsko-białaNasze kursy językowe pozwalają Ci na naukę z każdego miejsca na świecie. Specjalnie opracowane zagadnienia i program szkoleń, adresowane są do osób, które cenią sobie swój wolny czas i chcą poszerzać wiedzę bez żadnych ograniczeń. Kurs języka angielskiego dla dorosłych organizujemy dla mieszkańców miasta Bielsko- Biała, okolicznych miejscowości, a także kursantów z całej Polski. Aby móc uczyć się z nami wystarczy zainstalowana aplikacja Skype, słuchawki lub głośnik, dostęp do łącza internetowego i dobre chęci.

Profesjonalni lektorzy oraz native speakerzy pomogą Ci przyswoić wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Konwersacje to nie tylko nauka akcentu, składni oraz mowy potocznej, ale przede wszystkim większa pewność siebie i odwaga w późniejszym posługiwaniu się językiem. Kursy angielskiego mają na celu przygotować Cię do komunikacji codziennej oraz Business English.

Dostarczamy materiały niezbędne do nauki via Dropbox, mailem lub jeszcze inną techniką, w formie pdf-ów, MP3, linków do filmików video itp. Dzięki temu w dowolnym momencie możesz wrócić do omawianych zagadnień i powtórzyć te najbardziej problematyczne. Indywidualny tryb nauki daje wiele możliwości w zakresie przyswajania wiedzy we własnym tempie.